OSGB Hizmeti

Neden Biz

Güneşli Akademi OSGB iş güvenliği merkezi; 20 yıldır sağlık sektöründe olan 110’u doktor olmak üzere 750’ye yakın personeli ile hizmet eden Safa Hastaneler grubunun kurmuş olduğu kurumsal ve profesyonel bir iş güvenliği merkezidir.

 

Merkez bünyesinde kurmuş olduğumuz çok sayıda departmanımız 45 kişilik geniş ve tecrübeli iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ve eğitmen kadrolarımız ile iş sağlığı ve güvenliği adına tüm hizmetleri birinci elden ve uygun fiyatlama ile verebilme imkânına sahibiz.

 

Merkezimiz, ruhsatlandırıldığımız günden bu güne geçen 3,5 yıl gibi kısa bir sürede çok hızlı büyüyerek yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.

 

OSGB departmanımız; Sektöründe lider 250’e yakın firmaya, işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı hizmeti vermektedir. En önemli referansımız 3,5 yıllık süre içerisinde sözleşme feshi yaşanmamış ve her ay 4-5 yeni firma anlaşmaları ile yolumuza devam etmemizdir. Attığınız her imzanın ve yaptığınız her çalışmanın kanun ve yönetmelik olduğu ve sizi hukuken bağladığı bir sektörde, gerek kadrolarımız, hukuk departmanlarımız gerekse de kurumsal yapımız ile sizlere güven vermeye devam edeceğiz.

 


Hastanelerimiz ile her an yanınızdayız
; Çalışanlarınızdan işe girmeden önce kanunen almak zorunda olduğunuz sağlık raporlarınızı, hastane içerisinde kurmuş olduğumuz halkla ilişkiler birimi ve hosteslerimiz desteği ile %50’ye yakın indirimli fiyatlamalar ile ve süratle hazırlamaktayız ayrıca çalışanlarınıza hastanelerimiz kullanmak istemeleri halinde yaptığımız anlaşmalar ile %25’e varan indirimler uygulamaktayız.

 

Mobil sağlık departmanımız; 3 yıl içerisinde 1000’e yakın firmada 50.000 kişi ye sağlık taraması gerçekleştirdi. İstanbul içerisinde hastane alt yapısı ile çalışan birkaç firmadan bir tanesiyiz. Taramaya gelen personellerimiz hastanelerimizde çalışan tecrübeli personellerimiz olup, tarama bitiminde araçlarımız hastanelerimize döner sonuçlar kendi hastane laboratuvarlarımıza getirilerek sonuçlandırılır en önemlisi raporlarınız hastanelerimizin antetli kağıtlarına ve uzman doktorların okuma ve imzaları ile tarafınıza ulaştırılarak böylece hastaneye bu işi yaptırmış olmakla hukuken de her anlamda korunmaktasınız.

 

İlk yardım eğitim departmanımız; İl sağlık müdürlüğünde,  başarı oranı en yüksek eğitim-sınav-belgelendirme süreci en kısa kurumlardan biriyiz. 3 yıl içerisinde 2500 kursiyere temel ilk yardım eğitim sertifikası kazandırdık. 12 eğitmen ile görev yapan merkezimiz ile ister şirketinizde isterseniz de her hafta sonu kendi merkezimizde açtığımız karma sınıflarımız ile grup oluşturmayı beklemeden istediğiniz her an kurslarımıza dâhil olabilirsiniz.

 

Eğitim kurumumuz; Çalışma Bakanlığı tarafından ruhsatlandırıldığımız 15 aylık süre içerisinde 500’e yakın işyeri hekimi, 600’e yakın işyeri hemşiresi mezun etmiş bulunmaktayız. Eğitim kurumu olmamız, Çalışma Bakanlığı tarafından bizler ile paylaşılan güncel kanun ve yönetmelikleri diğer departmanlarımız ile paylaşarak sizlere hızlıca ulaşımını sağlıyoruz.

 

Uzaktan eğitim sistemimiz; Ayrıca Çalışma Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumu olmamız dolayısıyla uzaktan eğitim sistemimizi kullanarak iş güvenliği eğitimlerinizin 4 saatlik temel eğitim kısmını tablet, akıllı telefon, bilgisayar üzerinden tamamlayabilecek mesai kayıplarını azaltmış en önemlisi eğitim aldırmadan personelinizi çalışmaya başlatmamış olacaksınız ki eğitimsiz personeli çalıştırmanın çok yüksek cezalar ile karşılaşıldığı bir durumu ortadan kaldırmış olabileceksiniz. Uzaktan eğitim sistemimiz kanunen gerekli olan ön test, son test, sertifika ve eğitim katılım tutanağını da dökebilecek alt yapıya sahiptir.

 

Güvenilir, profesyonel, sistematik, kalıcı, işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı kadroların sık değişiminin yaşanmadığı, ihtiyacınız olduğu ve aradığınızda her an karşınızda muhatap bulabileceğiniz, kanun ve yönetmelikler ile hukuka uygun bir çalışma istiyorsanız referanslarımıza, neden bizle uzun yıllardır çalıştıklarını mutlaka sorunuz ve teklif isteğiniz için bizi mutlaka arayınız.

Birlikte sürekli ve verimli çalışmamız ümidiyle….

Yukarı